You are currently viewing Anastasia Kaldussova ja Tarvi Nova: Teravad taipamised

Anastasia Kaldussova ja Tarvi Nova: Teravad taipamised

Inimesed valivad endale erinevaid kohustusi ning pärast kurdavad, kui palju on neil kohustusi. Miks?
Tihtilugu inimene eelistab olla ohvrirollis? Miks ta sellest väljuda ei soovi?
Kaks häält peas, kus “hea” ja “kuri” võitlevad omavahel. Millest see tuleb?
Inimene ei soovi paarisuhet, sest näeb, kuidas see tekitab erinevaid piiranguid. On see õigustatud või tegu lihtsakoelise hirmuga?
Mida tähendab vabadus? Mida tähendab armastus?

Oma taipamisi jagab nendele küsimustele Selgeltnägija tuleproovi võitja Anastasia Kaldussova. Täiendavalt lisab enda kogemustel põhinevaid avastusi juurde ka Nova9 veebilehe autor, sisulooja ning nõustaja Tarvi Nova. Sellest ääretult põnevast vestlusest kujunes valmis spontaanne koostöö, kus siis erinevad teemad lahti arutatuna ei piirdunud ainult ühe inimese kogemusega, vaid sellesse oli kaasatud nii mehe kui ka naise kogemuslikud taipamised. Teemakäsitluse alla sattus ka seksuaalsus, ühiskondlik kasvatus jpm.
Oled naine või oled mees: igaljuhul leiad siit loost midagi, mis Sind kõnetab.

Anastasia Kaldussova

Anastasia tegevustega saab tutvuda erinevate veebilehtede kaudu. Näiteks võib väärtusliku infoga kokku puutuda tema Facebooki lehel “Selgeltnägija ja terapeut Anastasia Kaldussova” . Samuti on võimalik põhjalikumalt tutvuda Anastasia tegevuste ja muude temale viitavate veebisaitidega tema kodulehe vahendusel: https://taplink.cc/kaldussova .

Kindlasti on paljud kursis ka sellega, et Anastasia võitis 2022 aastal Eesti selgeltnägijate tuleproovi saate. Siinses vestlussaates ei ole Anastasiale selgeltnägemise kohta küsimusi esitatud, sest need on teemad, millest ta on juba varasemalt rääkinud. Mis see selgeltnägemine tema hinnangul täpselt on ja tuleproovi saatest üldiselt läbi tema kogemuste on võimalik tutvuda “Hommikukohv Heike ja Kaiga” saates, näiteks. Muidugi on veebis ohtralt veel erinevat materjali, mida Anastasia kohta võib leida ainuüksi tema nime “Googeldades”.

Helisaade

Asugem siis helisaate juurde. Esmalt tuleb mainida, et salvestises esines üksjagu erinevaid anomaaliaid. Kuigi koha peal ei olnud kuulda kõrvalisi helisid, siis salvestises siin-seal oli kosta vahepeal taustana tasasel suminal vibreeriva mootori heli, nagu teeb seda mõni väiksem hõljuk “Tähesõdade” filmisaagast. Selle eemaldamine salvestisest tegi helitöötluse omakorda pisut keeruliseks ja sellest ka siin-seal äkitsi vahetuvad hääletoonid. Kas miski soovis oma kohalolust märku anda, või oli tegu lihtsalt intensiivse ruumi energiaga, ei tea, koha peal olles aga midagi ebameeldivat ei olnud. Avardamine ja vabastamine olid need, mida oli tajuda nii ruumis kui ka vestlussaates üldse.

Helisaade on kuulatav siit:

AVALDA TOETUST