Minu lugu magamisest ärkamiseni

Lapsepõlve rõõmud ja valud – kellele poleks see lause tuttav? Nii oli ka minul nii rõõmsaid hetki, kui ka valusaid. Üks suurim valu oli ajapikku kasvav emaarmastuse ja isaarmastuse puudus. Tuleb välja, et ka neid puudusi kogevad valdav enamus inimesi tänases ühiskonnas. Miks? Sest suuresti on üldtunnustatud kasvatusmeetod täpselt sedasi disainitud. Ja eks rolli mängib ka vanemate endi emotsionaalne seisund.

Lapsepõlvest kuni 26 aastase elueani kogesin nimelt armastuse puuduse najal ohtralt ebameeldivusi. Küll oli minu jaoks mina ise mõttetu, küll oli seda terve maailm…

Puuduste leevendamise eesmärgil kogesin ka erinevaid paarisuhteid, kus üks ebameeldiv suhe sai vahetatud veelgi ebameeldiva suhte vastu jne.  

Mida aeg edasi, seda ükskõiksemaks muutusin enda ja ümbritseva suhtes. Järgnes sellele ohtralt alkoholi ja „enesepõletust“.

Ühel hetkel jõudsin aga murdepunkti. Olin sisuliselt kaotanud kõik ümbritseva. Siis oma emotsionaalse kokteiliga oli vaja otsustada: kas nüüd hakata otsima vastuseid, või langeda igavesti…

Enda emotsioonide eest roomates hakkasin lõpuks siiski vastuseid otsima enda elulistele „miks?“ küsimustele.

Olin 8 kuud otsinud vastuseid sama pingsalt nagu vees lämbuv inimene õhku otsib, kuniks vastused tulid… ja siis hakkas mu seest välja pudenema üks vastus teise järel. Vastuste kiirus muudkui kasvas. Lõpuks oli vastuste laviin sarnane Las Vegase peavõidu väljastanud mündiaparaadiga, millest münte muudkui kallab…  Saabus selgus ja rahu eneses..

Mis täpselt juhtus ja kuidas vastusteni jõudsin, seda tule kuula tasuta loengul.

Järelvaadatav video leitav SIIT