You are currently viewing Tarvi Nova ja Kädi-Liis Sarapuu: Teadliku paarisuhte alustamise näidismäng

Tarvi Nova ja Kädi-Liis Sarapuu: Teadliku paarisuhte alustamise näidismäng

  • Post author:
  • Post category:Podcast
  • Reading time:3 minutit lugemist

” Kui oluliseks pead “vaba ruumi” võimaldamist nii minult Sinule kui ka Sinult minule? Millest sõltub õnn? Kuidas suhtud sellesse, kui suhtlen teiste vastassugupooltega? Miks eelmised suhted katkesid ja mida nendest õppisid?”

Tarvi Nova ja Kädi-Liis Sarapuu podcast: näidis sellest, kuidas alustada teadlikku paarisuhet.

Mida ootad suhtest? Mida tähendab Sinu jaoks armastus paarisuhtes? Kui oluliseks pead “vaba ruumi” võimaldamist nii minult Sinule kui ka Sinult minule? Millest sõltub õnn? Kuidas suhtud sellesse, kui suhtlen teiste vastassugupooltega? Miks eelmised suhted katkesid ja mida nendest õppisid? Kuidas suhtud sellesse, kui peaks “juhtuma” nii-öelda petmine, ehk seks mõne teise inimesega? – kõik need küsimused ja palju muudki Tarvi Nova ja Kädi-Liis Sarapuu eksperimentaalses podcastis.

Eksperimendi sisuna mängisid Kädi ja Tarvi omavahel läbi teadliku paarisuhte loomise olukorra. Sisu on eksperimentaalne ega kujutanud endas reaalset kavatsust astuda suhtesse. Tegu oli rohkem kujutlusvõimetele tugineva mänguga, kuid millest viimase idee toimib tõhusalt ka reaalsetes situatsioonides, kui kaaslased soovivad mõista üksteise väärtusi juba enne reaalse paarisuhte algust.
Muidugi mõista on erinevaid loovaid võimalusi veel, kuidas teadlikku paarisuhet alustada. Käesolev näide on üks võimalus mitmest.

Kädi-Liis Sarapuu inspiratsiooniküllaste tegevustega on võimalik tutvuda tema Instagrami kontol https://www.instagram.com/k2diii/ ja tema Facebooki kontol https://www.facebook.com/kadiliis.sarapuu

Muusikalise helilõiguna on kasutatud kunstniku ja muusika produtsendi Mirelin Saaremets hingelist loomingut: Mirella – I’m Your Heaven ( https://www.youtube.com/watch?v=vtq2AEz8H4E ).

Helisaade ise on aga kuulatav siit:

AVALDA TOETUST