You are currently viewing Andkem hingelisusele hoogu juurde!

Andkem hingelisusele hoogu juurde!

  • Post author:
  • Post category:Toetamine
  • Reading time:2 minutit lugemist

Südameühiskonna suunas… jätkuvalt edasi, astumata kordagi tagasi. 

Kas oled mõelnud teinekord, et inimesed võiksid aru saada Sinu tunnetest? Et inimesed võiksid üldse omavahel kõneleda rohkem “tunnete keeles”? Või et eksisteeriks vähem hukkamõistu ja esineks rohkem tahet mõista? Mina kui Nova9 autor teen hingena kõik selleks, et asi ühiskondlikus pildis ka sinnapoole liiguks. Mida enam saan selles protsessis rahalist toetust, seda enam saan ka oma hinge tööd suuremaks kasvatada, seda laiendada… Sina saad olla rahalise toetusega kui üks kaaslooja selles protsessis ning kindlustada sellega Nova9 jätkusuutlikkuse tänases karges ühiskonnas.

 

Ülekanne

Annetusliku ülekande saad teha järgnevale rekvisiidile:

Tarvi Nova
IBAN: LT94 3250 0136 8069 2428

(Revolut pank)

NB! Revoluti kontole ülekanne mistahes Eesti pangast ei erine teenustasude poolest riigisisestest pankadevahelistest ülekannetest (tavapäraselt on ülekande teenustasu suurus 0.38 euro senti).

Selgitusse palun märkida kas “üldine toetus” või vastavalt sellele, mis peaks rohkem tähelepanu saama:
“paarisuhe”, “ilukirjandus”, “intervjuu teenistujatega”, “juriidilise maailma tühisuse paljastamine”, “lapsepõlve traumade õppetunnid”, “erinevate inimeste hingelise töö esiletoomine” või mistahes muu rohkem päevavalgust vääriv idee.


Energeetiline tasakaal

Universum toetab neid, kes väärtustavad hingelist panust ühiskonda. Seega, armas toetaja, saad varem või hiljem vähemalt topelt suuruse panustatud toetuse summast enda kogemusse.