Armastuslik fiasko

üldiselt saavad mõlemad aru erinevate asjade kinkimise tuhinas, et “see pole päris see”, seda juhul, kui kingituste tegemiste eesmärk on “armastuse” kasvatamine. Sellest tundest ajendatult tihtipeale kasvavad ka “panused”, taipamata, et teo motiiv ise on armastust eemale peletav.
Teinekord, vastupidiselt “andmise rallile”, võib kohata olukordi, kus inimene proovib olla kõikse võimukam oma eakaaslaste seltsis, ja seda sel eesmärgil, et saada armastust, et tuleks kõikse ilusam ja armastavam kaaslane…

Jätka lugemist…

loe edasiArmastuslik fiasko

Fööniks, kes tõusis tuhast

 

Siinses maises elukorralduses erinevate väljakutsete suhtes ei jää muud üle, kui hakkama saada. Pole oluline, missugune on takistus, lõpptulemusena on siiski tõdemus, kuidas asjaga saadi hakkama. Mõne asjaga kiiremini, mõne asjaga kauem, kuid siiski, lõpptulemus on kõigil üks: saadi hakkama.

Jätka lugemist…

loe edasiFööniks, kes tõusis tuhast

Vaidluse alus

  • Post author:
  • Post category:Inimene
  • Reading time:2 minutit lugemist

Tema aga tõendeid ignoreerides raiub vastupidist. Mis teha? Ma tean seda tunnet, millest ta kinni hoiab. See on veendumustunne. Teadmistunne. Peaaegu et isegi: tarkustunne… milles on isegi pisut “kartus eksida” vürtsi.

Jätka lugemist…

loe edasiVaidluse alus