You are currently viewing Vaimne pidur

Vaimne pidur

 

…kes kuhu mida vedelema jättis, ilmastikuolud, telesaated, raadioprogrammide jutuvadade sümfoonia, erinevad meedias kajastatavad sündmused või alalõpmatu heietamine sündmuste üle eakaaslaste seltsis….

 

Mitte et pisiasjad kohe ebaolulised oleks, oo ei… asi seisneb pigem tasakaalu küsimuses. Kui fookuskese on hõivatud pisiasjadega, jääb “kaadrist” välja suur pilt.

Kui püsivalt keskenduda sellele pudi-padile, mida elukorralduses võib kohata, olgu selleks siis erinevate inimeste ebameeldivad või meeldivad väljaütlemised… kes kuhu mida vedelema jättis, ilmastikuolud, telesaated, raadioprogrammide jutuvadade sümfoonia, erinevad meedias kajastatavad sündmused või alalõpmatu heietamine sündmuste üle eakaaslaste seltsis…. pidevad tuleviku muremõtted… mida keegi kuskil tegi või ei teinud…

Selle kõige keskmes võib jääta tunnetamata asja olulisem pool: kus parasjagu asud oma südamega. Kas liigud südamesihiga ühes taktis või oled kantud elukorralduse erinevate detailide poolt… Täidad unistusi või unistad viivuks unistuste täitmisest…. Kas teed seda mida päriselt tahad või mitte… Kas täidad kellegi teise soove mitte enese omi….

AVALDA TOETUST